STRONA GŁÓWNA · GIEŁDA · KATALOG FIRM · LINKI · FORUM · AKTUALNOŚCI · LEKSYKON · TECHNOLOGIE · REKLAMA W SERWISIE

 

Aktualności

System franszyzy Alois Dallmayr


automat vendingowyFirma
Alois Dallmayr jest operatorem vendingowym, czyli dystrybutorem samosprzedających automatów z napojami gorącymi (kawa, czekolada, herbata, zupy).

System franszyzy Alois Dallmayr oparty jest o dzierżawę automatów vendingowych oraz zakup markowych produktów własnych. Działalność biorcy franszyzy jest autonomiczna pod względem prawnym i finansowym, a dochody uzyskuje w wyniku sprzedaży produktów w automatach. Firma oferuje franszyzobiorcy nie tylko produkty, ale też pełną obsługę i serwis automatów. Alois Dallmayr nie pobiera opłat za udzielenie koncesji czy też opłat prowizyjnych, a jedynie za dzierżawę automatów, te zależne są od rodzaju i wielkości maszyn samosprzedających. Partner po podpisaniu umowy staje się przedstawicielem regionalnym na własnym terenie, co uprawnia go do działania w imieniu firmy w zakresie pozyskiwania miejsc pod automaty oraz prowadzenia serwisu tych urządzeń, jednocześnie nabywa prawo posługiwania się nazwą handlową i znakiem towarowym Alois Dallmayr. Przewidywana kwota wydatków na rozpoczęcie przedsięwzięcia, zakup towaru, ustawienie pierwszych kilku automatów to suma ok. 4 tys. zł. Automaty sprzedające to szansa na twój biznes. 

Do prowadzenia działalności w systemie franszyzy niezbędne są ponadto:

Zarejestrowana działalność gospodarcza, własny środek transportu, komputer i telefon.

Alois Dallmayr Automaten-Service oferuje Państwu w pakiecie franszyzowym:

  • Wysokiej jakości produkty;
  • Pełny serwis przez 365 dni w roku;
  • Automaty na najwyższym poziomie technicznym;
  • Uczciwe ceny;
  • Darmowe szkolenia z zakresu techniki oraz marketingu;
  • Partnerską współpracę przewidzianą na wiele lat.

Najlepszymi miejscami, w których można ustawić automaty Alois Dallmayr, są sieci supermarketów, zakłady służby zdrowia, hotele i przedsiębiorstwa, baseny, szkoły wyższe, dworce PKP i PKS. Firma oferuje pomoc w zakresie pozyskiwania miejsc pod ustawienia automatów i szkolenia.

Na polskim rynku Alois Dallmayr działa od końca 2001 roku. Ma w tej chwili 95 franczyzobiorców. Polska firma należy do niemieckiej grupy Alois Dallmayr, która ma już 40 lat doświadczenia w działalności vendingowej. Grupa dysponuje ogółem blisko 50 tysiącami automatów własnych. Zajmuje tym samym pozycję numer 1 na rynkach w Niemczech, na Węgrzech i w Rumuni. Działa poza tym również w Austrii, Szwajcarii, Chorwacji, na Słowacji i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Źródło: Artykuł sponsorowany

dodano: 22:50, 15.5.2007


 

GIEŁDA · KATALOG FIRM · LINKI · FORUM · AKTUALNOŚCI · LEKSYKON · TECHNOLOGIE · REGULAMIN · FAQ (POMOC) · REKLAMA W SERWISIE · KONTAKT
           
              
           

Copyright © 2003 - 2018
www.automaty.com.pl

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /popunder/popunder.php on line 11